מהו בעצם פרקט למינציה - tarkett

 בשנים האחרונות ניתן לראות בבתים ובמשרדים רבים פרקטים המותקנים על רצפת החדרים והסלון. בנוסף, בתי מלון רבים הבינו את הפוטנציאל של פרקטים למינציה הן מבחינת הנראות והן מבחינת המחיר והחליטו לשלב אותו בחדרי בית המלון ועל ידי כך להשוות להם מראה טבעי, ביתי ויוקרתי. אם בעבר, פרקטים היו מנת חלקם של בני העשירון העליון וזאת משום מחירם היקר, כיום כמעט כל אחד יכול לעצב את ביתו בצורה מרשימה על ידי התקנת פרקט למינציה.

פרקטי למינציה - מתאים לכולם

האלטרנטיבה בעלת המחיר הנמוך של עולם הפרקטים נקראת פרקטי למינציה. כאן מדובר על מוצר סינטטי אשר אינו גורם לחוטבי העצים לכרות עוד כמה עצים על מנת לספק לנו את אותו מראה טבעי ומדהים של רצפת בית מעץ. פרקט למינציה מיוצר בצורה תעשייתית, המחיר שלו זול מאוד וזאת ביחס אל פרקטים מעץ מלא, נראה מעולה ושומר על הברק לאורך זמן. אין צורך לתחזק פרקט זה, שכן ניגוב של הרצפה בסמרטוט לח מחזירה לפרקט את הברק שלו. נכון להיום מדובר בפרקט הפופולארי ביותר בבתים בישראל.

 

פרקט למינציה- יתרונות וחסרונות

• זמנים - יש לקחת בחשבון כי תצטרכו להחליף את הפרקט מדי עשור וזאת בהשוואה אל פרקטים מעץ מלא. יש לקחת בחשבון כי 10 שנים הוא הזמן המקסימאלי לפרקט למינציה איכותי מאוד, אם החלטתם ללכת על הזול ביותר והפחות איכותי קחו בחשבון כי קרוב לוודאי שתצטרכו להחליף פרקט מדי שלוש ארבע שנים.
• היצע - היצע ההדפסים של פרקטי הלמינציה גדול מאוד וכל אחד יוכל למצוא את אותו גוון ודוגמת הדפס המתאימה לביתו.
• עמידות - פרקטים איכותיים יהיו עמידים בפני לכלוך ושריטות. אם יש ילדים בבית ובעלי חיים ההמלצה היא להתקין פרקט למינציה ולא פרקט מעץ מלא אשר יישרט בקלות וכל כתם ייטמע בו ללא אפשרות להורדה (אלא אם מזמינים מקצוענים אשר ישייפו אותו).
לסיכום ניתן לומר כי פרקטים סינטטיים מאגדים יתרונות רבים, ביניהם התאמה מלאה לבתים עם ילדים וחיות, מראה מרשים, קלים לניקוי, מגיעים בגדלים שונים ועובי מסוים, ההרכבה שלהם פשוטה וההוצאה הכספית משתלמת.

 

פרקט של tarkett

חברת tarkett המייצרת פרקטים למינציה היא חברה אירופאית בינלאומית המשווקת דגמים רבים של פרקטים. נכון להיום החברה מציעה לציבור הצרכנים שישה עולמות של פרקטים סינטטיים: וינטאז', סגנון מקורי של עץ, 'אסנטיאלס', סגנון אינפיניט, סגנון משחקים וסגנון אמנותי. כך שכל אחד יכול לבחור את הפרקטים האיכותיים ביותר המתאימים לכל חלק בביתו או במשרדו. כל פרקטי הלמינציה של tarkett עשויים מתשתית איכותית של סיבים דחוסים, עליה שכבת טפט-צילום וכיסוי מיוחד העמיד בפני שחיקה. יש לקחת בחשבון כי פרקט איכותי יחזיק מעמד לאורך זמן, דבר אשר ישתלם לכם מכל היבט אפשרי.

email call waze waze