השילוב בין דק לריהוט גן

כאשר אנו מתחילים לתכנן את עיצוב הגינה ישנם המון גורמים שחשוב לקחת בחשבון, כדי שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת מומלץ להתייעץ בבעלי מקצוע המתמחים בתחום.

אנו נתמקד כאן בשילוב של רצפת פרקט ריהוט הגינה ואיך לשלבם יחדיו.
רצפת הדק נחשבת כיום לפופולרית מאוד בעיקר בשל העובדה שהדק מקנה לגינה או לבית
אווירה והרגשה של שדרוג ואיכות. רצפת דק נעימה מאוד למראה ובשילוב נכון עם ריהוט גן  ניתן ליצור אווירה טבעית המבוססת על עץ איכותי .

רצפת הדק כיום מגוונת ביותר ומגיעה בשלל גוונים דוגמאות וגדלים שונים , כך שכבר בשלב שבו אנו בוחרים את הדק המתאים ביותר אמור להיות לנו איזה מושג לגבי הריהוט אותו נשלב בגינה יחד עם הרצפה. לדוגמה לרצפת דק כהה ניתן לשלב ריהוט גן מעץ הגארה האוסטרלי והאיכותי מאין כמותו, או דק בהיר ובשילוב של ריהוט גן העשוי מראטן בהיר.  בימים אלה ניתן למצוא ברשתות המובילות מבחר אדיר של מערכות ישיבה ושלל אביזרים לגינה מומלץ לבקר בחנויות הרבה פעמים בחנויות עצמן מציגים את הריהוט על רצפת דק ובעצם ניתן לקבל רעיונות או לראות איך הריהוט נראה על הרצפה.

שלב התקנת הדק

התקנת הדק מתחלקת למספר שלבים, בשלב הראשון בתכנון גינה משולבת עם רצפת דק יש להחליט היכן הדק יותקן שוב מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום, ולאחר מכן מכינים את התשתית עליו נתקין את הדק, השלב האחרון הוא כמובן התקנת הדק. התקנת דק לא נחשבת לתהליך מסובך מדי או כזה שלוקח זמן ארוך, אין ספק שההתקנה הפשוטה היא יתרון ובחירה נכונה.

ריהוט לגינה

לאחר שסיימנו את כל ההתקנות החיבורים ושאר הסידורים נשאר לנו לרהט את הגינה בריהוט שיתאים לעיצוב החדש, עד לשלב זה דיברנו בעיקר על העיצוב שללא ספק חשוב, אך מעבר לעיצוב חשוב שהריהוט יהיה יעיל ומתאים לצרכים שלנו. ישנו ריהוט גן מחומרים קלים פשוט יותר ובעליות נמוכות יותר, לעומת זאת קיים ריהוט גן מסיבי מחומרים כבדים שאמור להחזיק מעמד שנים רבות, כמובן שריהוט מסוג זה יעלה כבר הרבה יותר אך גם המראה שלהם יראה יוקרתי ואיכותי יותר, קיים ריהוט ממתכת, או מחומרים סינתטיים שניתן לשלב בגינה.

לסיכום:

בימינו ניתן לראות תכנונים ועיצובים מדהימים בגינות הפרטיות או בגני האירועים השלבים ריהוט גינה איכותי ורצפת דק יוקרתית, המבחר הוא עצום הן מבחינת רצפת הדק  המגוונת, והן מבחינת המבחר האדיר של ריהוט הגן הקיים בשוק. ניתן לתכנן ולעצב את הגינה בעיצובים מדהימים שיהיו אפנתיים ובמקביל שיחזיקו לשנים ארוכות. אפשר לתכנן את הגינה שתראה הכי טוב שיש ובתכנון נכון אפילו ניתן לעשות כן בתקציב סביר ובהחלט לא כזה שישאיר אותנו עם חור בכיס. מומלץ מאוד להיעזר בבעל מקצוע שרכש ניסיון בתחום ולתכנן את הגינה שתראה יפה כמובן אך גם מתחשבת בצרכים שלנו ומעוצבת באופן יעיל.

email call waze waze