התאמת פרקטים למשרד

פרקטים למשרד מהווים אלמנט עיצובי המאפשר לשדרג את המשרד ולהפוך אותו למקום מיוחד, כזה בו האווירה ייחודית. בדיוק כפי שאנו משקיעים בריהוט, כך יש צורך להשקיע בבחירת פרקט למשרד על מנת ליהנות מתוצאה טובה.

 

מוסיף להרגשת היוקרה במשרד

אנו נמצאים שעות לא מעטות בעסק ולכן יש חשיבות רבה להשקיע במראה המשרד ולהפוך אותו למקום שנעים להיות בו במשך רוב שעות היום. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הוספת פרקטים למשרד. אשר משדרגים את המקום והופכים אותו לנעים יותר.

אם פעם היינו רואים משרדים בצבעים אחידים, הרי היום החשיבה היא אחרת לחלוטין. היום ניתן למצוא במשרד מגוון צבעים נועזים כמו צהוב, אדום ואפילו ורוד... דבר שלא היה מקובל בעבר.
אבל פה טמון היתרון הגדול שלנו בכל מה שנוגע לעיצוב המשרד, כך ניתנת לנו האפשרות להעשיר את הריהוט המשרדי על כל מרכיביו החל מהרכב העמדות, הכיסאות ועד מראה ועיצוב הריצוף שבחרנו.

טיפ לעמידות: בעת בחירת פרקט למשרד, חשוב מאד להקפיד על רמת הגימור ואיכותו.
פרקטים במשרד נשחקים בקלות יתרה עקב רמת השחיקה הגבוהה והשימוש המאסיבי יותר מפרקט המותאם לחדר בבית. במידה ולא נתחשב ברמות איכות וגימור גבוהות עשויה להיות לכך השפעה לטווח הארוך באיכות הריצוף שלנו.

במידה ואתם מתלבטים בין סוגי הפרקטים השונים, אחת האפשרויות היא לראות קטלוגים של פרקטים באתר של חברה מקצועית בתחום וכך לקבל את ההחלטה בצורה הטובה ביותר. היום ניתן לעשות שימוש באינטרנט על מנת להיכנס לקטלוגים של חברות המציעות פרקטים למכירה ולראות האם הפרקטים מתאימים. אחרי הכל התאמת פרקטים היא בעיקר שאלה של טעם ולכן כדאי גם להתייעץ עם מעצב פנים אשר מומחה בתחום ויש  ביכולתו לסייע לכם בהתאמת פרקטים בצורה הטובה ביותר. בסופו של היום, התייעצות עם אנשי מקצוע תסייע לכם לראות את התמונה הכוללת וכך תוכלו להבין טוב יותר איזה פרקט מתאים לכם- למינציה או עץ? .

 

מה צריך לדעת לפני רכישת פרקט למשרד?

כאמור, התאמת פרקט למשרד מהווה חלק נכבד מהחזות ולכן יש חשיבות רבה להשקיע בעיצוב. לפני שאתם ממהרים להשקיע ברכישת פרקט כדאי להביא בחשבון מספר פרמטרים שיסייעו לכם בהליך הרכישה.

  • עמידות: כמו שכבר הזכרנו, לפני רכישת פרקט למשרד, חובה לוודא כי אכן מדובר בפרקט עמיד, שכן זה לא יהיה נעים לגלות כי הפרקט לא ממש מחזיק במשרד. בדיוק כפי שאנו לא בונים בית בלי להתייעץ עם אדריכל ואנשי מקצוע נוספים שיסייעו לנו במלאכה כדי לשמור על חוזקו של הבית, כך יש להתייעץ עם אנשים בעלי הבנה בתחום. אנשים מומחים בתחום יוכלו להמליץ לכם על סוגי הפרקטים העמידים ביותר עבור המשרד שלכם.
  • היכן מיוצר הפרקט: בהמשך למה שנאמר קודם לגבי הבית, כך גם לגבי המשרד. יש לבדוק היכן מיוצר הפרקט, לדעת כמה שיותר פרטים אודות החברה האחראית על ייצור הפרקט. חשוב לדעת מהיכן מיוצר הפרקט כי קיימים הבדלים מבינת המחיר בין החברות השונות.
  • תחזוקה: אז חקרנו אודות החברה, אבל מה בעניין התחזוקה? השלב הבא הוא שלב התחזוקה. חשוב מאד לתחזק את הפרקט בתדירות גבוהה על מנת שיחזיק מעמד לאורך זמן רב. יש לנקות את הפרקט בחומרי ניקוי מתאימים. אם אתם מתכננים לבצע פוליש לרצפה, חשוב לבדוק שהחומר אינו מכיל חומרים מזיקים שיפגעו בעץ.
email call waze waze