היתרונות של פרקט Hakwood

פרקטי Hakwood מיוצרים באוטרכט שבהולנד. החברה נוסדה ב 1903 ונחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בייצור פרקט איכותי.

חברת Hakwood משתמשת בעץ באלון אירופאי ובזנים טרופיים שלהם ומשתפת פעולה עם המעצבים והאדריכלים המובילים בעולם. רצפות הפרקט של Hakwood מעטרות מתחמים מודרניים ויוקרתיים רבים בעולם, ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם: מבר קוקטיילים בדבלין ועד למלון המפואר ביותר בפריז, שעוצב על ידי פיליפ סטארק.

שני יתרונות בולטים בפרקט של HAKWOOD הם העובדה שהם משתמשים באלון אירופאי איכותי יחד עם תשתית רב שכבתית איכותית הנקראת Duoplank. מעבר לאלונים לחברה מגוון גדול מאוד של עצים טרופים כמו וונגה, אגוז, אירוקו, טיק בורמזי, זוברנו ועוד.

זן האלון

האלון שחברת -HAKWOOD משתמשת בוא הוא אלון אירופאי איכותי; מתוך כל הזנים הקיימים הוא החזק ביותר, מה שעושה את הפרקט עמיד יותר מפני שחיקה. המשמעות היא שהשחיקה מעטה באופן ניכר לעומת השחיקה של פרקטים אחרים. מעבר לכך האלון מתיישן יותר יפה ונחשב לזן האיכותי ביותר.

התשתית Duoplank

התשתית של HAKWOOD אינה תשתית רב שכבתית רגילה. היא תשתית יציבה יותר ועמידה יותר ללחות ולמים ביחס לתשתיות אחרות כמו תלת שכבתי ורב שכבתי הרגיל (בירץ') מה שמאפשר להתקין בשטחים יותר גדולים ובאזורים ציבוריים שונים ללא חשש מעיוותים

השילוב בין הזן של האלון ותשתית ה Duoplank הופך את הפרקט לפרקט חזק במיוחד ביחס לכל פרקט אחר.

מעבר לחומרים עצמם, תהליכי העיבוד של הפרקט, אופן הייבוש של העץ, חיתוכו, והיותו עשוי מחומרים שלא מפיצים חומרים רעילים הופכים את הפרקט של HAKWOOD לעמיד במיוחד. הוא נחשב בעולם לפרקט מאוד איכותי.

בנוסף, הוא מאפשר לHAKWOOD לייצר פרקט רוחב ברוחב 24 ס"מ ובאורכים של שני מטר ומעלה ועדיין להישאר יציב וחזק לאורך עשרות שנים.

תקנים

ריצוף Hakwood עומד בדרישה תקנים מקומיים ובינלאומיים לבטיחות אש, אקלים, וקריטריונים איכות אחרים. לכן הוא מאושר להתקנות החל מבתי מגורים וכלה במקומות ציבוריים, תוך עמידה בדרישות המחמירות והמחייבות  של תווי תקן האיכות והבטיחות.
פרקט Hakwood

ירוק

לחברה יש תווי תקן ירוקים של ה FSC :
• FSC®  License No. FSC-C006906
• Product FSC® Certificate Code: SCS-COC-000609


Hakwood חברה בארגונים Breeam ו-LEED. החומרים שלהם קיבלו את תקן E1 האירופאית שהוא הנמוך ביותר בתחום הריצוף ברמה של VOC (פליטת חומרים רעילים). כלומר,  כזה שאינו משחרר בכלל חומרים רעילים. בצרפת תווית A+, גרמניה תווית  AgBB, התווית הסקנדינבית המובילה בעולם M1 (כולם מציינים את הרמה הגובה בפליטת חומרים הנמוכים ביותר).

חימום/קירור תת רצפתי - התשתית של HAKWOOD מתאים לחימום תת רצפתי (בעובי 20 ו 15 מ"מ).

איכות אוויר ndoor

• 
תרכובת אורגנית נדיפות הלאומית צרפת (VOC) + תווית (פליטה dans אוויר + תווית Interieur L')
• תווית AgBB גרמנית לפליטות נמוכות
• תעודת E1 תווית פורמלדהיד אירופאית
• קליפורניה משאבי אוויר Board (פחמימות), תעודת 
 לורמלדהיד
• תווית מקורה סקנדינבית מובילה האקלים, תווית

email call waze waze